Müşteri Girişi Hemen Üye Ol Şifremi Unuttum  
ANA SAYFA HAKKIMIZDA REFERANSLAR SIK SORULAN SORULAR İLETİŞİM
ALAN ADI HOSTING BAYİ HOSTİNG WEB TASARIM E-TİCARET SANAL POS TR ALAN ADI ÖDEME BİLDİRİMİ SÖZLEŞME HESAP NUMARALARI

  

 

 

 

MÜŞTERİ PANELİ

Hoşgeldiniz Ziyaretçi, Müşterimiz olmak  için
Ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.

Kullanıcı:
Şifre:
» Ücretsiz Üye Ol   » Şifremi Unuttum
 
 

DUYURULAR

 • Kesintiler ve Güncelleme
 •  
   
  REFERANSLAR
   DEVAMI
   
  ON-LİNE DESTEK
  Kontrol Panelinizden Hemen
  Destek Bildirimi Göndererek

  destek isteyebilirsiniz
   Telefon Numaranızı Bırakın,
  Müşteri  Temsilcimiz  Sizi Arasın.
  Bizi Sizi Arayalım
   
   

  İSTATİSTİKLER

   
  SÖZLEŞME

   

  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri

      1.    İLHANHOSTİNG  Internet Hizmetleri müşterinin belirtmiş olduğu alan adına hizmet edecek sunum alanını hazırlayacak ve işleme sokacaktır. Bununla ilgili olarak DNS ayarları müşteri tarafından domain aldığı kurum aracılığıyla yapılacak, bunun dışındaki tüm kurulum işlemleri  İLHANHOSTİNG tarafından gerçekleştirilecektir.

     2.     Müşteri sunum alanında yer alacak sitenin içeriğini ve dosyaları tamamen kendi isteği doğrultusunda belirleyebilir ve   İLHANHOSTİNG tarafından kendisine verilen şifre ile bunları sunum alanına yükleyebilir. Ancak site içeriğinde herhangi bir yasadışı kurum ve örgüte ait yazı, logo, amblem, resim vb. ve/veya telif hakları yasalarına aykırı resim, ses kaydı, görüntü kaydı vb. görsel yada yazılı bilgi bulundurmak kesinlikle yasaktır. Bu kuralların ihlali söz konusu olduğunda müşteri konuyla ilgili olarak uyarılmaksızın sözleşmesi fesh edilecektir. Sunum alanı iptal edilecektir..

     3.     Müşteri aldığı sunum alanının boyutunu ve trafik limitini aşmamalıdır. Bu durumun tersi söz konusu olduğunda müşteri konuyla ilgili olarak email yoluyla uyarılacak, durumun devamı söz konusu olduğunda ise sunum alanı kapatılacaktır.

     4.     Müşteri   İLHANHOSTİNG sunucularını kullanarak kişileri rahatsız edici toplu e-mailler (spam) göndermemelidir. Bu durumun tersi söz konusu olduğunda müşteri konuyla ilgili olarak email yoluyla uyarılacak, durumun devamı söz konusu olduğunda ise sunum alanı kapatılacaktır.

     5.     İLHANHOSTİNG  sunucuları mücbir sebepler dışında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecektir. Satilan 1 senelik hostinglerin ucreti geri ödenemez. Satın alan kisi bu hizmeti İster kullanır ister kullanmaz. Bu hak kendisine aittir. (Para geri iade garantisi alınan Hizmetlerden 5 gün içerisinde Memnun Kalınmaz ise yada  İLHANHOSTİNG Sunucularından veya yönetiminden oluşan sorunlarda müşteri memnuniyetinin sağlanamayacağı  durumlarda olur)

     6.    İLHANHOSTİNG sunum alanı planlarında müşterinin almış olduğu gerekli alanda belirtilen özellikler   İLHANHOSTİNG tarafından sunulacaktır. Alınan sunum paketi içerisinde olmayan bir bileşken istenemez.

     7.    İLHANHOSTİNG IRC server, Eggdrop, Bnc vb. kullanıcılarda sunucunun yeniden başlatılması durumunda müşteri sistemlerini kendisine verilen parola ile açmalıdır. İLHANHOSTİNG bu sistemleri açmak mecburiyetinde değildir. Açılan Shell kullanımı ücreti ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar kesinlikle ödenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde haber verilmeksizin kullanıcı ve dosya silme hakkı İLHANHOSTİNG e aittir.

     8.    Shell kullanıcıları kimseyi rahatsız edecek bir program çalıştıramazlar. Bu tür durumlarda kullanıcı üzerinde uygulanacak işlemler gizli tutulur ve  İLHANHOSTİNG   kullanıcının vermiş olduğu rahatsızlıktan sorumlu değildir.

     9.    Teknik destek iş saatleri dahilinde IRC Chat, Mail ve Telefon yolu ile verilecektir. İş saatleri dışında kesinlikle herhangi bir teknik destek söz konusu değildir.

     10.   İLHANHOSTİNG  sunum alanı,  satın alan müşteriler bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   

   
   
                                                 

   .:.   Ana Sayfa  .:Hakkımızda  .:.   Referanslar  .:. Sık Sorulan Sorular  .:Banka Hesap Numaralarımız  .:İletişim  .:.

   
  ALAN ADI HOSTING BAYİ HOSTİNG WEB TASARIM E-TİCARET SANAL POS TR ALAN ADI ÖDEME BİLDİRİMİ SÖZLEŞME HESAP NUMARALARI
   www.ilhanhosting.com