Müşteri Girişi Hemen Üye Ol Şifremi Unuttum  
ANA SAYFA HAKKIMIZDA REFERANSLAR SIK SORULAN SORULAR İLETİŞİM
ALAN ADI HOSTING BAYİ HOSTİNG WEB TASARIM E-TİCARET SANAL POS TR ALAN ADI ÖDEME BİLDİRİMİ SÖZLEŞME HESAP NUMARALARI

  

 

 

 

MÜŞTERİ PANELİ

Hoşgeldiniz Ziyaretçi, Müşterimiz olmak  için
Ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.

Kullanıcı:
Şifre:
» Ücretsiz Üye Ol   » Şifremi Unuttum
 
 

DUYURULAR

 • Kesintiler ve Güncelleme
 •  
   
  REFERANSLAR
   DEVAMI
   
  ON-LİNE DESTEK
  Kontrol Panelinizden Hemen
  Destek Bildirimi Göndererek

  destek isteyebilirsiniz
   Telefon Numaranızı Bırakın,
  Müşteri  Temsilcimiz  Sizi Arasın.
  Bizi Sizi Arayalım
   
   

  İSTATİSTİKLER

   
  SIK SORULAN SORULAR

   

  Fiyatlarınıza KDV dahil mi? Oran ne kadar?

  Sayfalarımızda belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. KDV oranı %18'dir.


  Geri ödeme garantiniz var mı?

  Satın aldığınız hosting paketini satın alma tarihinden itibaren ilk 5 gün içerisinde iade edebilir ve verdiğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Domain tescili ve web tasarımı hizmetleri için ödenen ücretlerin iadesi yapılmamaktadır.


  Parayı yatırdıktan sonra ne yapmamız lazım?

  Ödemeyi yaptığınızı bize bildirmek için "Ödeme Bildirimi Formunu" doldurmanız işlemlerinizin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır.


  Siparişi nasıl verip ödemeyi nasıl yaparım?

  Seçtiğiniz hizmetin yanında bulunan "Satın Al" linkini kullanarak o ürünün sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Sipariş formunda kullanmak istediğiniz alan adınızı yazın ve diğer bölümleri mümkün olduğu kadar eksiksiz doldurun. Yazdıklarınızı kontrol ettikten sonra formu gönderiniz. Formu gönderdiğinizde ekranınıza ödeme bilgileri (sipariş numarası, banka hesap bilgimiz ve ödemeniz gereken TL miktar vs.) gelecektir. Bu bilgiler doğrultusunda ödemenizi yapıp, Havale/EFT ile ödemelerinizde ödeme bildirimi formunu doldurunuz. Bu şekilde hesabınız aynı gün içerisinde açılacak ve hesap bilgileri e-mail adresinize gönderilecektir. Hizmetimiz ile ilgili ödemeler minimum 1 yıllıktır. Satın aldığınız hizmetlerin süresi dolmadan önce, hizmeti yenilemeniz konusunda e-mail ile uyarılacaksınız.


  Domain adı tescil ücretiniz nedir?

  Domain tescil fiyatlarımız uzantısına (.com, .net, .com.tr, .k12.tr gibi) göre yıllık 25.00 TL ila 50.00 TL arasında değişmektedir. Tescil süresi en az bir yıllıktır.


  Ücretimi ödedikten ne kadar sonra hesabım açılır?

  Ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 4 saat içerisinde hesabınız açılıp, hesap bilgileriniz e-mail adresinize gönderilecektir.


  ASP, PHP, Access, MySQL veya MSSQL desteğiniz var mı?

  Windows sunucularımızda ASP, ASP.NET 1.1 ve 3.5, PHP5, Access, MySQL5 ve MSSQL 2005 veritabanı desteği vardır. Linux sunucularımızda ise PHP4, CGI, ve MySQL4 veritabanı desteği vardır.


  Aylık transfer limitim dolarsa ne olur?

  Transfer değerleri her ayın ilk günü sıfırlanmaktadır. Bundan önce limitinizi doldurursanız siteniz otomatik olarak askıya alınır. Bu durumda ilave transfer satın alarak sitenizin yeniden açılmasını sağlayabilirsiniz.


  E-maillerimi Outlook Express ile okumak için ne yapmalıyım?

  1. Outlookta Araçlar (Tools) menüsüne giriniz.
  2. Hesaplar (Accounts) seçeneğini seçiniz.
  3. Açılan pencerede Ekle (Add) tuşuna basıp Posta (Mail) seçeneğini seçiniz.
  4. İlk çıkan pencereye kulanmak istediğiniz isim, soyisim bilgilerini yazıp İleri (Next) tuşuna basınız.
  5. Gelen pencerede kullanacağınız e-posta adresinizi yazıp İleri (Next) tuşuna basınız.
  6. Gelen sayfada Gelen posta (İncoming server) POP3 alanına mail.domainadiniz.com şeklinde size verilen e-mail sunucusunun adresini yazınız. Altındaki Giden posta sunucusu (Outgoing server) kutusuna da aynı adresi yazıp İleri (Next) tuşuna basınız..
  8. Hesap Adı (Account Name) bölümüne kullanıcı_adı@domainadiniz.com şeklinde e-mail adresinizi "tam olarak" (sadece kullanıcı_adı değil!) yazınız.
  9. Altındaki Parola (Password) kısmına şifrenizi yazıp İleri (Next) tuşuna basınız..
  10. Son gelen sayfada Son (End) tuşuna basınız.
  11. Hesabı oluşturduktan sonra, listeden o hesabı seçip Özellikler (Properties) bölümünden Sunucular (Servers) kısmına gelin ve en alttaki Giden posta sunucusu için; "sunucum kimlik doğrulama gerektiriyor" şeklindeki seçeneği seçin ve Tamam tuşuna basın.


  Outlook Express vb. mail programından mail alıyorum ancak gönderemiyorum.
  Ne yapmalıyım?

  Öncelikle mail programı ayarlarında "Giden posta sunucusu kimlik denetimi gerektiriyor" opsiyonunun aktif olduğundan emin olmalısınız. Giden posta sunucusu kimlik doğrulama bilgileri gelen posta sunucusu kimlik bilgileriyle aynıdır.

  Bir diğer neden de Türk Telekom un SPAM mail gönderimini engellemek için bazı bölgelerde standart SMTP portu olan 25. portu erişime kapatmasıdır. Mail gönderemeyen müşterilerimizin bu bölgelerden birinden bağlanıyor olabilirler. Sorun yaşayan müşterilerimizin Outlook ayarlarında giden sunucu (SMTP) portunu 2525 yapmaları gerekmektedir. Linux hosting kullanıcıları SMTP portunu 587 yapmalıdır.


  Frontpage desteğini nasıl aktif hale getirebilirim?

  Kontrol panelinizden FrontPage extensions desteğini aktif hale getirebilirsiniz.


  Hangi saatler arasında teknik destek veriyorsunuz?

  Mesai saatleri içerisinde (09:00-18:00) telefon desteğimiz vardır. Bunun dışındaki saatlerde ve Pazar günleri sitemizden, e-mail ile veya MSN online destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da gece geç saatlere kadar teknik destek için e-maillerinize cevap verecek "canlı" bir yetkili bulunmaktadır.


  24 saat desteğiniz yok mu?

  24 saat teknik destek verdiğini söyleyen birçok yer, 24 saat e-mail gönderebilmenizi ve yardım talebinde bulunabilmenizi kastetmektedir. Gerçek manada ise, e-mail attığınızda veya yardım talebinde bulunduğunuzda o an cevap verebilecek bir yetkilinin hazırda bulunması kastedilmelidir. İlhan Hosting'de günün küçük bir kısmı hariç (genellikle 03:00-09:00) diğer geri kalan bölümünde, e-maillerinizi gönderdiğinizde o an cevap verebilecek bir görevli hazırdır. Gelen e-mailler geliş sırasına göre teknik destek ekibimiz tarafından mümkün olan en kısa zamanda cevaplanır.


  Hosting hesabımda birden fazla domain barındırabilir miyim?

  Bayilik paketleri haricinde hosting paketlerinde yalnızca bir site barındırılabilmektedir.


  Web hosting almak istiyorum. Linux paket mi yoksa Windows paket mi almalıyım? Bilgisayarımda Windows yüklü ise Linux paket alabilir miyim? Hosting fiyatları nedir?

  Öncelikle bilgisayarınızda kullandığınız işletim sisteminin paket seçiminize bir etkisi yoktur. Windows kullanıyorsanız Linux paket alabilirsiniz.
  Windows paketlerimizi, web sitelerini ASP veya ASP.NET dili ile hazırlayanlara öneriyoruz. Bunun dışındaki kullanımlarda (HTML veya PHP ile hazırlanan sitelerde) gelişmiş bir kontrol paneli de bulunması açısından Linux paketlerimizi öneriyoruz. WebHosting paketlerimizin fiyatlarını ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.  

   

   
   
                                                 

   .:.   Ana Sayfa  .:Hakkımızda  .:.   Referanslar  .:. Sık Sorulan Sorular  .:Banka Hesap Numaralarımız  .:İletişim  .:.

   
  ALAN ADI HOSTING BAYİ HOSTİNG WEB TASARIM E-TİCARET SANAL POS TR ALAN ADI ÖDEME BİLDİRİMİ SÖZLEŞME HESAP NUMARALARI
   www.ilhanhosting.com