iLHAN HOSTiNG

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?SIK SORULAN SORULAR
 
Fiyatlarınıza KDV dahil mi? Oran ne kadar?
Sayfalarımızda belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. 
KDV oranı %18'dir.

Geri ödeme garantiniz var mı?

Satın aldığınız hosting paketini satın alma tarihinden itibaren ilk 5 gün içerisinde iade edebilir ve verdiğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Domain tescili ve web tasarımı hizmetleri için ödenen ücretlerin iadesi yapılmamaktadır.

Parayı yatırdıktan sonra ne yapmamız lazım?

Ödemeyi yaptığınızı bize bildirmek için "Ödeme Bildirimi Formunu" doldurmanız işlemlerinizin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır.

Siparişi nasıl verip ödemeyi nasıl yaparım?

Seçtiğiniz hizmetin yanında bulunan "Satın Al" linkini kullanarak o ürünün sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Sipariş formunda kullanmak istediğiniz alan adınızı yazın ve diğer bölümleri mümkün olduğu kadar eksiksiz doldurun. Yazdıklarınızı kontrol ettikten sonra formu gönderiniz. Formu gönderdiğinizde ekranınıza ödeme bilgileri (sipariş numarası, banka hesap bilgimiz ve ödemeniz gereken TL miktar vs.) gelecektir. Bu bilgiler doğrultusunda ödemenizi yapıp, Havale/EFT ile ödemelerinizde ödeme bildirimi formunu doldurunuz. Bu şekilde hesabınız aynı gün içerisinde açılacak ve hesap bilgileri e-mail adresinize gönderilecektir. Hizmetimiz ile ilgili ödemeler minimum 1 yıllıktır. Satın aldığınız hizmetlerin süresi dolmadan önce, hizmeti yenilemeniz konusunda e-mail ile uyarılacaksınız.